E-Line та німецька компанія PHOENIX CONTACT підписали договір

Июль 22, 2015

20 липня Українська компанія «E-Line»та німецька компанія «PHOENIX CONTACT» підписали договір про ексклюзивну комплектацію станцій E-Linе продукцією найкращого світового виробника у сфері контактів.

Тепер станції E-Line можна називати по праву Українсько-Німецькими , так як зі 100% стації 70 % — є розробкою компанії E-Line, а 30%, що залишаються, буде комплектувати PHOENIX CONTACT. Нагадуємо, що німецька компанія «PHOENIX» є світовим лідером з виробництва контактів та електротехнічного обладнання. За більш, ніж 90-річну історію, компанія заявила про себе як лідер та інноватор , і повністю відповідає цим вимогам. У 2007 році світовий оборот PHOENIX CONTACT становив 1,072 мільярда євро. На сьогодні ця цифра збільшилась до 2-х мільярдів. Існує 9 власних заводів компанії за кордоном, майже 50 збутових підприємств і понад 30 місцевих представництв. Кількість працівників – 14 000 у всьому світі.«Ми працюємо скрізь, де потрібні ідеї для майбутнього» — кажуть PHOENIX CONTACT. Також, неодмінним пріоритетом для компанії є якісь – їх системи та процеси пройшли чимало перевірок і сертифікацій.
Отже, таке співробітництво дозволить компанії «E-Line» покращити та модернізувати свою продукцію, а також вийти на світовий рівень якості.

E-Line and Phoenix Contact